Полная версия сайта Житомир Новости
 Житомир Online
 / 

Житомирські музеї запрошують дітей на безкоштовний квест, учасникам гарантують подарунки

Житомирські музеї запрошують дітей на безкоштовний квест, учасникам гарантують подарунки

Комунальний заклад обласної ради «Житомирський обласний краєзнавчий музей», музей космонавтики ім. С.П.Корольова, Житомирський обласний літературний музей та літературно-меморіальний музей ім. В.Г. Короленка запрошують дітей стати учасниками міжмузейного квесту.

Про це 12 червня повідомила прес-служба Житомирської обласної ради. 

«За умовами гри, юні дослідники повинні відвідати усі чотири музеї за відповідною схемою. Старт квесту – у Житомирському краєзнавчому музеї, де кожен учасник отримає буклет-бланк із завданнями. Аби знайти відповіді, діти мають детально ознайомитися з експозиціями музеїв. Для участі у квесті, який відбудеться 16 червня з 10.00 до 15.00, запрошуються діти від 8 до 12 років у супроводі одного з батьків», - інформує облрада.

Переможцями стануть ті, хто нададуть правильні відповіді, розгадають зашифроване послання та подолають дистанцію якнайшвидше. На переможців чекають нагороди - справжній оптичний мікроскоп, набір для експериментів та квиток до кінотеатру та для всіх учасників – заохочувальний приз, - повідомляє прес-служба.

За телефоном 093-408-37-99, за яким можна записатися на пошуки пригод, Житомир.info відповіли, що участь у квесті є безкоштовною.

Як повідомляв Житомир.info, 18 травня цього року, у Всесвітній день музеїв, в краєзнавчому музеї  на майдані Замковому був аншлаг: юні відвідувачі вишикувалися у довжелезну чергу, щоб побачити нову природничу колекцію.

Житомир.info

  Материалы по теме
   Новости в удобном виде