Полная версия сайта Житомир Новости
 Житомир Online
 / 

Виконком Житомирської міськради оголосив конкурс на посаду начальника муніципальної інспекції

Виконком Житомирської міськради оголосив конкурс на посаду начальника муніципальної інспекції

Виконком Житомирської міської ради оголосив конкурс на заміщення вакантної посади начальника муніципальної інспекції.

Відповідне оголошення опубліковане на сайті міської ради та в газеті «Місто».

«Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування чи державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років, вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером», - такі вимоги висуваються до кандидата на посаду начальника муніципальної інспекції.

Документи приймаються з 9 червня по 10 липня 2017 року.

Нагадаємо, з 6 червня Валерій Логвінчук переведений з посади начальника муніципальної інспекції Житомирської міської ради на посаду заступника начальника муніципальної інспекції.

Як повідомляв Житомир.info, в червні минулого року член ВО «Свобода» Валерій Логвінчук виграв конкурс на посаду начальника муніципальної інспекції, на той час він перебував в зоні АТО і офіційно на посаду начальника був призначений лише з 7 листопада 2016 року. В квітні цього року мер Сергій Сухомлин говорив, що начальник муніципальної інспекції не зміг показати результат і вже є нова кандидатура на цю посаду.

Житомир.info

 

  Материалы по теме
   Новости в удобном виде