Полная версия сайта Житомир Новости
 Политика
 / 

Юрій Забела: Піднімати зарплати потрібно працівникам інтернатів, а не суддям і прокурорам

Юрій Забела: Піднімати зарплати потрібно працівникам інтернатів, а не суддям і прокурорам

Губернатора Житомирщини 2007-2010 років, головного радикала області Юрія Забелу глибоко збурила заробітна платня, котру отримують працівники інтернатних закладів. До прикладу, у інтернаті для дівчаток, що у Новій Боровій, зарплата мінімальна – 3.200, а на руки це 2.800 – говорить Забела. Працюючи у щоденному режимі з надскладними дітьми, де бувають і психічні зриви, і агресія, не можна отримувати такі мізерні кошти. Держава зобов’язана  дбати про захист соціального працівника, гідна зарплата і гідне життя – це основний закон нашої партії, - підкреслив керівник обласної організації політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка».

Ще одна проблема – справді мізерна пенсія вихованців, середній розмір якої 1.370 гривень, говорять працівники інтернату. «В області в інтернатних закладах перебуває майже 6 тисяч дітей з особливими потребами. Всі вони на повному утриманні. Сьогодні у директора, щоб утримувати заклад, єдиний вихід – ходити з протягнутою рукою і просити грошей.» - сказав Забела.

«Наших дітей з особливими потребами залюбки всиновлюють іноземці. До прикладу, у Франції сім’я отримує орієнтовно 40-48 тисяч євро на одну дитину з інвалідністю. І, коли така дитинка приїжджає через рік на гостину, її просто не впізнати! Мені розповідали про одну з ваших вихованок, яка до 8 років не розмовляла і вважалася дитиною зі складною формою розумового відставання, а за рік у французькій родині, завдяки плаванню, сучасній програмі реабілітації, танцям, гурткам Світлана (так звати дівчинку) вже бігло розмовляла французькою і не виказувала жодних ознак відставання! Про які гуртки і реабілітацію може йтися в інтернатних закладах, за 1370 гривень?», - каже головний радикал області.

Враховуючи, що попереду всесвітній день людей з обмеженими можливостями, Юрій Забела відзначив кращих працівників інтернату грамотами радикальної партії та грошовими преміями. Дівчатка отримали солодощі та приємний сюрприз – виставу від Житомирського театру ляльок.

Прес-служба Житомирської обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка 

  Материалы по теме
   Новости в удобном виде