Полная версия сайта Житомир Новости
 Спорт
Житомирські спортсмени завоювали золото на чемпіонаті України з легкої атлетики серед молоді    0
Спортсмени малинського «Оазису» виграли 3 медалі на чемпіонаті України з плавання в ластах
Спортсменка з Житомирської області стала бронзовою призеркою чемпіонату України з велоспорту    0
Житомирянка виграла чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км
Житомирянин «Дядя Вова» виграв Кубок світу з кікбоксингу WAKO    0
Житомирський ФК «Полісся» внічию зіграв із «Єдністю» на Чернігівщині    0
Футболістам житомирського «Полісся» представили нового керівника
Житомирський НОК - в десятці кращих обласних осередків України
Реконструкція Центрального стадіону «Полісся» в Житомирі завершена на 70%, - ОДА
Житомиряни виграли медалі на Всеукраїнському турнірі з дзюдо    0
Житомирські паралімпійці виграли медалі на чемпіонаті України з легкої атлетики    0
Житомирське «Полісся» та ще чотири футбольні клуби невдовзі отримають професійні ліцензії
Результати фінальних поєдинків чемпіонату України з вільної та греко-римської боротьби в Житомирі
Житомирський ФК «Полісся» вдруге не зміг обіграти МФК «Первомайськ» в аматорському чемпіонаті    0
Срібний призер Олімпійських ігор-2016 програв фінал чемпіонату України з греко-римської боротьби в Житомирі    0
У Житомирі стартував чемпіонат України з вільної та греко-римської боротьби    0
Житомирський ФК «Полісся» на виїзді поступився «Вікторії» з Сумщини в аматорському чемпіонаті України    0
Результати 5 туру чемпіонату та першості Житомирської області з футболу
Результати турніру з боксу та кікбоксингу WAKO «Житомирська піранья»
Дівоча збірна Житомирської області WU-13 візьме участь «Кубку надій ФФУ»    0
Житомирський ФК «Полісся» на виїзді зіграє із «Вікторією» з Сумщини    0
Житомиряни вибороли призові місця на Всеукраїнському турнірі з дзюдо «Чемпіон»    0
В обласному центрі відбудеться турнір з боксу та кікбоксингу WAKO «Житомирська Піранья»    0
Житомиряни виграли чемпіонат Вінницької області з кікбоксингу    0
Житомирський ФК "Полісся" обіграв сімферопольську "Таврію" з рахунком 2:0    0
МФК «Житомир» завершив сезон в юніорській першості України U19 на восьмому місці    0
У Житомирі провели відкритий весняний чемпіонат України з велоспорту
ФК «Полісся» у суботу прийматиме в Житомирі сімферопольську «Таврію»    0
Житомиряни виграли чемпіонат України з триатлону в естафеті-мікст    0
Житомирянин Максим Щербаков став бронзовим призером чемпіонату Європи з греко-римської боротьби    0