Полная версия сайта Житомир Новости
 Спорт
Житомирському БК «Каліпсо» не вдалося обійти чемпіона жіночої вищої баскетбольної ліги України    0
Житомирський ФК «Полісся» обігрує «Прикарпаття» у 17 турі ІІ ліги    0
Житомиряни виграли командну першість на чемпіонаті України з легкої атлетики    0
Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова: Всі 9 місяців вагітності я тренувалася, але без фанатизму
Житомирський ФК «Полісся» в Коростені прийматиме «Прикарпаття» в рамках 17 туру ІІ футбольної ліги України    0
БК «Каліпсо» у Житомирі прийматиме чемпіона жіночої вищої баскетбольної ліги України    0
Житомирянка виграла медалі на чемпіонаті України зі стрибків на акробатичній доріжці    0
На житомирському стадіоні «Полісся» підготували поле для підігріву – чекають матеріалів від підрядника
Житомирська жіноча баскетбольна команда «Каліпсо» здобула першу перемогу у вищій лізі України    0
Житомирянин виграв срібло на чемпіонаті України з кікбоксингу WАКО    0
Житомирський ФК «Полісся» знову не зміг обіграти вінницьку «Ниву-В»
Житомир прийматиме тур юнацької баскетбольної ліги України    0
Житомиряни здобули 12 призових місць на чемпіонаті України з гирьового спорту    0
Тренер житомирського БК «Каліпсо» Тетяна Дернова: На перший етап вищої баскетбольної ліги потрібно 150 тис. грн    0
Житомирський ФК «Полісся» вдруге за сезон прийматиме вінницьку «Ниву-В» у Коростені    0
Житомирські спортсмени вибороли медалі на столичному турнірі з дзюдо    0
Двоє футболістів з Житомирської області зіграють за молодіжку в матчі проти Нідерландів    0
Житомирянки – у вищій баскетбольній лізі України. Розклад ігор    0
Житомиряни з коростенцями зіграють у фінальній частині кубку Міністра оборони України    0
Результати 21 туру Чемпіонату Житомирської області серед ветеранів
Житомирянка Єлістратова перемогла одразу в двох турнірах у Йорданії
Житомирський ФК «Полісся» на виїзді поступився чернівецькій «Буковині» з рахунком 0:2
Буковина (Чернівці) - Полісся (Житомир). Онлайн-трансляція
«Титан» розгромив ІнБев/НПУ в Житомирі
Житомирське «Полісся» зіграє у Чернівцях з місцевою «Буковиною» в 15 турі ІІ ліги України
Житомирянка представлятиме Україну на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА    0
У Житомирі призерка чемпіонату Європи з аеробіки Олександра Мохорт розповіла про змагання в Анконі    0
Житомирський ФК «Полісся» вперше в сезоні зіграє з чернівецькою «Буковиною»    0